ko na stronę

W naszym przedszkolu realizujemy nowatorskie rozwiązania programowe i metodyczne mające na celu poszerzenie i modyfikację realizowanych w placówce celów i treści kształcenia, wychowania i opieki oraz poprawę skuteczności działania.

INNOWACJE PEDAGOGICZNE ZGŁOSZONE DO WIELKOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY ZAMIESZCZONE NA STRONIE KURATORIUM OŚWIATY W POZNANIU

Innowacja metodyczno - programowa Metoda Projektu: W krainie legend polskich

Innowacja metodyczno - programowa "Badam, doświadczam, współdziałam z innymi, zmysłami poznaję świat"

Innowacja metodyczna "Jestem aktywnym i twórczym przedszkolakiem"

Innowacja metodyczna "Uczę się poprzez dotyk, ruch i rytm"

Nasze przedszkole podejmuje także działania w ramach przedsięwzięcia "Dobre praktyki w edukacji - dzielimy się doświadczeniami", którego celem jest prezentowanie i upowszechnianie propozycji nowatorskich rozwiązań edukacyjnych oraz promowanie realizowanych osiągnięc organizacyjnych i metodycznych, a także wymiana doświadczeń.

"PRZYKŁADY DOBRYCH PRAKTYK" UZNANE PRZEZ WIELKOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY I ZAMIESZCZONE NA STRONIE KURATORIUM OŚWIATY W POZNANIU

ROK SZKOLNY 2016/2017

Realizacja projektu eTwinning "European Christmas Tree"

"Szesnastka czyta i pisze dzieciom - i Ty możesz być autorem bajek" - projekt realizowany w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom"