Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rok szkolny 2018/2019 rozpoczynamy

dnia 3 września /poniedziałek/.

Przedszkole czynne jest w godz.30-1700.

Dyżurporanny i popołudniowy odbywać się będzie w sali nr 6.

Zapraszamy dzieci w godzinach zadeklarownych przez Państwa we Wnioskach o przyjęcie dzieckado przedszkola na rok szkolny 2018/2019 oraz podpisanych z przedszkolem Deklaracjach.

W tym dniu wszystkie dzieci przynoszą ze sobą papcie, kubek, szczoteczkę, pastę do zębów, chusteczki higieniczne, woreczek z odzieżą na przebranie (szczególnie ważna jest bielizna).

Dzieci z gr. I ( 3 - latki) przynoszą ulubioną przytulankę, worek z ubraniami na zmianę (majtki, skarpetki, bluzeczkę), poduszkę typu jasiek z wyszytym imieniem, papcie, dużą paczkę chusteczek higienicznych.

Dzieci z gr. II (3,4 - latki)  dodatkowo przynoszą ulubioną przytulankę.

Dzieci z gr. kontynuujących przynoszą dodatkowo ręczniki (zakupione w latach ubiegłych).

Do sal wchodzą tylko dzieci. Rodziców prosimy o nie wchodzenie do sal w obuwiu (zalecenia sanepidu).

ROK  SZKOLNY  2018/2019

Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci z grup:

·     Grupa I - ŻABKI(dzieci 3 - letnie)-sala nr 6 /parter/

·     Grupa II - SÓWKI(dzieci 3,4 - letnie)-sala nr 20/I piętro/

·     Grupa III -PSZCZÓŁKI (dzieci 4 - letnie)-sala nr 5/parter/

·     Grupa IV - MISIE(dzieci 5 - letnie)-sala nr 26/I piętro/

·     Grupa V -BIEDRONKI(dzieci 5 - letnie)-sala nr 19/I piętro/

·     Grupa VI -KOTKI(dzieci 6 - letnie)-sala nr 14/parter/

·     Grupa VII – ŻYRAFKI(dzieci 6 - letnie)-sala nr 18 /I piętro/

Czas bezpłatnego korzystania z wychowania przedszkolnego-bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki  8.00-13.00.

Podstawa programowa w przedszkolu realizowana jest  w  godzinach pracy przedszkola.

Przedszkole zapewnia dzieciom właściwe warunki wypoczynku, zdrowia i bezpieczeństwa.

Organizację pracy w ciągu dnia określają ramowe rozkłady dnia dla poszczególnych grup, ustalone z uwzględnieniem wymagań zdrowia i higieny.