ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Szanowni Rodzice!

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczynamy dnia 1 września. Przedszkole czynne jest w godz.630 - 1700

Dyżur poranny i popołudniowy odbywać się będzie w sali nr  5.

Zapraszamy dzieci w godzinach zadeklarownych przez Państwa we Wnioskach o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola w Koninie oraz podpisanych z przedszkolem Deklaracjach.

W tym dniu wszystkie dzieci przynoszą ze sobą papcie, kubek,szczoteczkę,pastę do zębów,chusteczki higieniczne,woreczek z odzieżą na przebranie (szczególnie ważna jest bielizna).

Dzieci z gr. I (3 latki) przynoszą ulubioną przytulankę, piżamę worek z ubraniami na zmianę (majtki, skarpetki, bluzeczka), poduszkę typu jasiek z poszewką i wyszytym imieniem, papcie, dużą paczka chusteczek higienicznych.

Dzieci z gr. kontynuującychprzynoszą dodatkowo ręczniki (zakupione w roku ubiegłym).

Serdecznie zapraszamy.

ROK  SZKOLNY  2017/2018

Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci z grup:

I grupa - 3 latki - sala nr 5 / parter / PSZCZÓŁKI
II grupa - 4 latki - sala nr19/ I piętro/ BIEDRONKI
III grupa - 4 latki - sala nr 26 / I piętro / MISIE
IV grupa – 5 latki - sala nr 20 / parter / KOTKI
V grupa - 5, 6 latki - sala nr 18/ I piętro /ŻYRAFKI
VI grupa - 5, 6 latki - sala nr 6 / parter / PAPUŻKI
VII grupa - 6 latki - sala nr 14 / parter / ZEBERKI

Czas bezpłatnego korzystania z wychowania przedszkolnego - bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki 800-1300.
Podstawa programowa w przedszkolu realizowana jest w godzinach pracy przedszkola.

Przedszkole zapewnia dzieciom właściwe warunki wypoczynku, zdrowia i bezpieczeństwa.

Organizację pracy w ciągu dnia określają ramowe rozkłady dnia dla poszczególnych grup, ustalone z uwzględnieniem wymagań zdrowia i higieny.