DOKUMENTY DO POBRANIA

1) DEKLARACJA W SPRAWIE KORZYSTANIA Z WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - dokument do pobrania

 

DYŻUR WAKACYJNY PRZEDSZKOLE NR 16  IM. JANA BRZECHWY W KONINIE - SIERPIEŃ 

1).  KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA NA DYŻUR WAKACYJNY - dokument do pobrania

2). WYPRAWKA NA DYŻUR WAKACYJNY- SIERPIEŃ 2018 - dokument do pobrania 

3). DEKLARACJA P- 16 NA DYŻUR - dokument do pobrania

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

DYŻUR WAKACYJNY PRZEDSZKOLE NR 5 "PLASTUŚ" W KONINIE - LIPIEC

1). Karta zgłoszenia na dyżur wakacyjny - dokument do pobrania

2). Załącznik nr 1 Oświadczenie rodziców - dokument do pobrania

 .........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

 DYŻUR WAKACYJNY PRZEDSZKOLE NR 7 "BOLEK I LOLEK" W KONINIE - LIPIEC

1). Karta zgłoszenia dziecka - dokument do pobrania

2). Dodatkowe wyposażenie dziecka - dokument do pobrania

3). Oświadczenie o samotnym wychowaniu - dokument do pobrania

4). Oświadczenie o wielodzietności - dokument do pobrania

5). Załącznik nr 1 Oświadczenia rodziców - dokument do pobrania

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

DYŻUR WAKACYJNY PRZEDSZKOLE NR 11 "PENTLICZEK" - SIERPIEŃ

1). Karta zgłoszenia - dokument do pobrania

2). Deklaracja - dokument do pobrania

3). Inforamcja - dokument do pobrania

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................

DOKUMENTY DO POBRANIA

1) DEKLARACJA W SPRAWIE KORZYSTANIA Z WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 - dokument do pobrania

DEKLARACJA W SPRAWIE KORZYSTANIA Z WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 - informacja

UWAGA RODZICE!

Deklarację w sprawie korzystania z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2017/2018 należy pobrać ze strony internetowej przedszkola www.przedszkole16.konin.pl z zakładki Dokumenty do pobrania (w liczbie 2 egzemplarzy), wypełnić, podpisać i dostarczyć w dniach 28 i 29 sierpnia oraz 1 września 2017 roku w godzinach 8:00 - 15:00 do kadr - pokój nr 2 (bądź otrzymać na miejscu). Dotyczy to Rodziców dzieci nowoprzyjętych jak i kontynuujących. Potrzebne dokumenty - dowód osobisty oraz pesel dziecka. Niepodpisanie deklaracji w podanym terminie będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w placówce.

2) KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 MEN - dokument do pobrania

 

 

001akademia-aquafresh.png002antytyto.png003azpl.jpg004kubus.png005logo-zdrowi.jpg006logo_zajac.jpg007_szkola_w_ruchu.png008_zdrowo_jemy_zdrowo_rosniemy.png